Jak zrobić strój Teletubisia?

Jak zrobić strój Teletubisia w super hiper prosty sposób! 🌈📺

Hej, Mały Teletubisiu! Czy marzyłeś kiedyś, żeby zostać Tinkim Winkim, Dipsy, Laa-Laa albo Po? Teraz możesz! Przygotuj się na wielką teletubisiową przygodę i zrób swój własny strój Teletubisia!

Co Ci będzie potrzebne?

  • Kolorowy dres lub kolorowe ubranie (niebieski, zielony, żółty albo czerwony – zależy, którym Teletubisiem chcesz być).
  • Kolorowy karton lub tektura.
  • Nożyczki (pamiętaj, by prosić o pomoc dorosłego!).
  • Taśma klejąca, najlepiej w kolorze Twojego dresu.
  • Elastyczny pasek lub gumka.
  • Kolorowe kredki lub flamastry

Jak to zrobić? Krok po kroku!

Teleekran! 📺

Z kartonu wytnij kwadrat – to będzie Twój teleekran. Namaluj na nim kolorowymi kredkami lub flamastrem teletubisiowe obrazki. Możesz też wyciąć zdjęcie z gazetki i przykleić je na kartonie. Teraz przyklej ten ekran do przodu Twojego kolorowego ubrania za pomocą taśmy klejącej.

Antenka na główce! 🌀

Z kartonu wytnij kształt antenki Teletubisia (trójkąt, okrąg, prosta lub spiralę). Przyklej tę antenkę do elastycznego paska lub gumki. Teraz możesz założyć antenkę na główce jak opaskę!

Buźka Teletubisia! 😃

Jeśli masz kolorową maseczkę, możesz ją założyć. Jeśli nie – z kartonu wyciętego w kształcie buźki Teletubisia też będzie super!

Tup, tup, tup! Teletubisiowe stopy! 🦶

Jeśli masz kolorowe skarpetki, załóż je na stopy. Jeśli chcesz, możesz też namalować na nich teletubisiowe oczka.

No i gotowe! Jesteś prawdziwym Teletubisiem! Możesz teraz biegać po domu, śpiewać piosenki i bawić się z innymi Małymi Teletubisiami. I pamiętaj: Teletubisiowie zawsze są uśmiechnięci i wesołymi stworzonkami! 🌟🌈📺😃