Teletubisie – Niegrzeczny Noo Noo

Odkurzacz Noo-noo jest ulubionym przyjacielem Teletubisiów. Z nieustającym zapałem sprząta cały bałagan, który powstaje podczas zabaw naszych bohaterów.


Odkurzacz Noo-noo zaskarbił sobie serca nie tylko mieszkańców Teletubisiolandii, ale również widzów zasiadających przed odbiornikami telewizyjnymi. Dlatego ten odcinek tworcy serialu poświęcili w całości właśnie jemu. Noo-noo jest przecież nieodłącznym bohaterem filmów, tak samo ważnym jak pozostała część mieszkańców krainy Teletubisiów. Jest pogodnym, życzliwym i nierozłącznym przyjacielem maluchów, który bez ustanku czyści i sprząta cały bałagan, który powstaje podczas zabaw, jakie towarzyszą Teletubisiom.
Zbuntowany Noo-noo
Bywa jednak, że i on miewa chwile słabości. Staje się wówczas niegrzeczny i nie może powstrzymać się od psocenia i robienia wszystkiego na opak. Przekonajcie się sami, jakie niespodzianki kryje w sobie ten odcinek serii. Czy niegrzeczny i zbuntowany Noo-noo wykona dzielnie swoje zadania?

Zapraszamy przed telewizory zarówno dzieci, jak i rodziców do wspaniałej zabawy wspólnie z Teletubisiami!
To szczególnie interesująca propozycja dla tych dzieci, których ulubionym bohaterem jest właśnie Noo-noo. Nie możecie tego przegapić!

Gatunek: Animowany, Familijny
Nośnik: płyta DVD z dubbingiem
Wydawca: BestFilm
Dźwięk: Polski 2.0 Dolby Digital (dubbing)
ISBN: 5906619086297