Teletubisie – Na miejsca, gotowi, start!

Wybrane filmy i skecze, które przedstawiają liczne zabawy ruchowe zarówno w wykonaniu dzieci, jak i naszych małych pluszowych bohaterów.


Widzowie wraz z Teletubisiami mają możliwość nauczyć się radosnej piosenki „Głowa, ramiona, kolana i palce”. Podczas tej nauki Teletubisie skaczą, rozciągają się, tupią, klaszczą i machają rękami z radości. To odcinek, w którym dużo czasu poświęcono na różnego rodzaju zadania ruchowe, które poprzez zabawę pozwalają na odkrywanie możliwości własnego ciała. Teletubisie robią wszystko na swój sposób, a towarzyszące im uśmiech, zabawa i entuzjazm sprawiają, że jest to propozycja nie do odrzucenia przez najmłodszych fanów serii.
Po prostu doskonała zabawa
Kwintesencja tego, co najbardziej kochają Teletubisie: „Do biegu, gotowi, start! Biegnij! Skacz! Idź w bok! Klaszcz w dłonie! Dotknij kolan! Tupnij nogą! Unieś ręce! Podnieś nogę! Machaj ramionami!”.
Dzieci uwielbiają ruch i czynne zabawy, kochają to również Teletubisie. Propozycja filmu dla dzieci i ich rodziców, obok której nie można przejść obojętnie!
To świetna pozycja na poranną rozgrzewkę, szczególnie gdy na dworze pada deszcz i nie chce się wstać z łóżka.

Gatunek: Animowany, Familijny
Nośnik: płyta DVD z dubbingiem
Wydawca: BestFilm
Dźwięk: Polski 2.0 Dolby Digital (dubbing)
ISBN: 5906619082381