Przygoda Teletubisiów – Radosne obchody Mikołajek

W Krainie Teletubisiów panował wesoły nastrój. Tinky Winky, Dipsy, Laa-Laa i Po byli bardzo podekscytowani, ponieważ zbliżały się Mikołajki – dzień pełen niespodzianek i radości.

„Co zrobimy w Mikołajki?” – zastanawiał się Tinky Winky. „Może zrobimy prezenty dla siebie nawzajem!” – zaproponował Dipsy z uśmiechem.

Laa-Laa zdecydowała, że każdy z nich wykona specjalny prezent dla innego Teletubisia. „Będzie to nasza tajemnica aż do Mikołajek!” – dodała radośnie.

Po, najmniejszy z Teletubisiów, był bardzo podekscytowany. „Ja zrobię coś bardzo specjalnego!” – wykrzyknął, podskakując ze szczęścia.

Każdy z Teletubisiów zabrał się do pracy. Tinky Winky zaczął malować piękny obraz, Dipsy postanowił ulepić z gliny figurkę, Laa-Laa szyć kolorową chustę, a Po piec smakowite ciasteczka.

Nadszedł wreszcie dzień Mikołajek. Teletubisie zebrały się razem, aby wymienić się prezentami. Każdy z nich był zaskoczony i szczęśliwy z otrzymanych upominków. Tinky Winky podziwiał swoją glinianą figurkę, Dipsy owinął się w ciepłą chustę, Laa-Laa ozdobiła dom obrazem, a Po z radością podzielił się swoimi ciasteczkami.

„Jaki piękny dzień!” – wykrzyknęli wszyscy razem. „Najlepsze w Mikołajkach jest to, że możemy dzielić się radością i pokazywać sobie, jak bardzo się nawzajem kochamy” – dodał Tinky Winky.

I tak Teletubisie spędziły cudowne Mikołajki, pełne radości, miłości i wzajemnego obdarowywania się. Na koniec dnia, patrząc na gwiazdy, zrozumieli, że największym prezentem jest przyjaźń i wspólne spędzanie czasu.