Wstaje, wyglądając zza chmury, a zaraz potem budzą się Teletubisie. O kim mowa? O Słoneczku, które jako jedyne w serialu ma ludzką twarz.

twarz dziecka w słońcuTwarzy tej udzieliła dziś 28-letnia Jessica Smith, a w chwili kręcenia odcinków – zaledwie 9-miesięczny niemowlak.

Dziewczyna mieszka w hrabstwie Kent. i już sama doczekała się swoich maluchów. Dopiero niedawno wyjawiła swój udział w Teletubisiach.

Wiele osób podszywało się pod słońce, ale tylko ja mogę opowiedzieć wam prawdziwą historię”. Na dowód swoich słów Jessica opublikowała pod postem fotografie z dzieciństwa.

Jak trafiła do świata filmu? Producenci szukali dziecka, które ładnie się śmieje. Szukano m.in. poprzez pielęgniarki środowiskowe. Jedna z nich znalazła właśnie 9-miesięczną wtedy Jessicę, która za udział w serialu „zarobiła” 250 funtów i pudło zabawek. Jednak po zakończeniu produkcji rodzice dziewczynki nie zdecydowali się na kontynuację tak wcześnie rozpoczętej kariery filmowej. Pomimo tego Jessica jest dziś aktorką. Można ją oglądać w serialu „Laguna Beach”.

Uśmiech ma podobno wciąż taki sam.