Śpiewaj i tańcz z Teletubisiami!

Piosenka Teletubisie zajęła pierwsze miejsce na liście sprzedaży płyt w Wielkiej Brytanii, stając się prawdziwym hitem. Proste słowa i skoczną muzykę pokochały dzieci na całym świecie.

To był prawdziwy sukces – najlepiej sprzedający się singiel w 1997 roku (ponad milion sprzedanych egzemplarzy!) – pozostawał w pierwszej setce przez kolejne osiem miesięcy. W rok później wyszedł album, który utrzymał się na 31 miejscu na liście bestsellerów.
Słowa piosenki Say „Eh Oh!” są bardzo proste i opowiadają o bohaterach ulubionej przez maluchy bajki. Przypomnijmy, że to dwóch chłopców o imionach Tinky Winky i Dipsy oraz dwie dziewczynki zwane Laa-Laa i Po. Wszyscy mieszkają w kolorowej krainie, na zielonej łące, w okrągłym domku. Życie Teletubisiów jest wesołe i cały czas coś się u nich dzieje. Kolorowe stworki śpiewają, tańczą, liczą i powtarzają różne słowa, a w chwilach wolnych od zabawy odwiedzają ich różni goście. Na kolorowej łące drzewa zmieniają szybko swoje barwy, pojawiają się balony, jeziora i statki. Tu wszystko jest możliwe! Razem z Teletubisiami bawią się wszystkie maluchy przed telewizorami.

Wesoła piosenka do tańca
Na płycie cd usłyszymy również takie piosenki jak m.in.: „Taniec w kałuży”, „Statki”, „Zwierzęta”, Kapelusz Dipsy”, „Taniec wymijaniec”, „Taniec Podskakiwaniec”, „Twist”, „Podskoki”, „Chmurki”, „Drzewo”, „Róbcie to co ja”, „Teletubisie Mówią Hej-ooo!”, „Kołysanka”.
Wszystkie piosenki są skoczne i zachęcają do wspólnej zabawy z Teletubisiami. Można przy nich tańczyć, klaskać, tupać, a nawet robić fikołki! Muzyka i ruch to doskonała propozycja na wesoły poranek dla najmłodszych.

photo by Mohamed_hassan/pixabay