Teletubisie i śnieg (DVD)

Pewnego dnia w Teletubiolandii zaczął padać śnieg. Zaskoczeni tym faktem bohaterowie serii na początku byli trochę wystraszeni, jednak ciekawość w końcu zwyciężyła…

Śnieg w krainie Teletubisów padał i padał. Po pewnym czasie cała kraina teletubisiów pokryła się białym puchem. Początkowo Teletubisie zdają się być zaskoczone całą tą sytuacją – najwyraźniej śnieg to dla nich zupełnie nowe doświadczenie! Ciekawość bierze jednak górę nad lękiem i czwórka maluchów wychodzi z domku, by bliżej przyjrzeć się temu, co się wydarzyło na dworze.
Szybko okazuje się, że śnieg nie jest wcale taki straszny, a Teletubisie po prostu go uwielbiają! Śnieg stanowi doskonałą okazję do poznania kolejnych fantastycznych przygód bohaterów.
Teletubisie odkrywają ciekawe zabawy na śniegu – zjeżdżają z górki i nie tylko! Robią odciski stóp, wreszcie odkrywają, że można toczyć kule, z których ostatecznie powstaje śniegowy Teletubiś. W zabawie na śniegu uczestniczy również Noo-Noo, który cały zostaje zasypany białym puchem, kiedy na domek Teletubisiów spada śnieżna kula.
Ten odcinek najlepiej ogląda się, gdy na dworze rzeczywiście pada śnieg. Usiądźmy z maluchami przed ekranem, a potem spróbujmy pobawić się tak samo, jak Teletubisie!

Teletubisiowe święta
W tym odcinku dzieci z różnych stron świata – Anglii, Niemiec, Finlandii i Hiszpani – wraz z Teletubisiami obchodzą święta Bożego Narodzenia. Śpiewają kolędy oraz urządzają jasełka. Wspaniała świąteczna atmosfera tego odcinka gwarantuje, że będzie to doskonała zabawa dla dzieci i ich rodzin.

Gatunek: Animowany, Familijny
Nośnik: 2 płyty DVD z dubbingiem
Wydawca: BestFilm
Dźwięk: Polski 2.0 Dolby Digital (dubbing)
ISBN: 5906619091635