Teletubisie – Jeszcze, jeszcze

Kiedy tylko donośnym głosem zaczynają grać trąbki, Teletubisie zaczynają śpiewać i tańczyć, a Dipsy tańczy swój specjalny taniec. Jeszcze, jeszcze!


Wspaniała zabawa rozpoczyna się, kiedy tylko trąbki zaczynają grać doniosłym głosem. Wesoło usposobionych Teletubisiów nie trzeba długo namawiać do zabawy. Niemal od pierwszych dźwięków zaczynają radośnie tańczyć oraz śpiewać. Uwielbiają się turlać – dlatego często właśnie w ten sposób manifestują swoją radość i wspaniały humor. Nie mogło też zabraknąć ulubionego tańca Dipsy „Jeszcze, jeszcze!”.
W tym odcinku, oprócz wspomnianych już śpiewów i tańców, zobaczymy, jak dzieci karmią owieczki. Choć Twinky-Winky, Dipsy i Po wybierają wspólną zabawę na dworze, to jednak Lala woli zostać w domu i pobawić się sama.
We wspomnianym odcinku popsuje się maszynka do produkcji tubisiowego kremu. Jak skończy się ta awaria? Czy Teletubisiom uda się naprawić maszynkę, która produkuje ich ulubiony krem?
W filmie nie mogło oczywiście zabraknąć dzielnego odkurzacza Noo-noo, który zawsze towarzyszy maluchom w ich codziennych zabawach. Zapraszamy wraz z Teletubisiami do wspólnego oglądania!

Gatunek: Animowany, Familijny
Nośnik: płyta DVD z dubbingiem
Wydawca: BestFilm
Dźwięk: Polski 2.0 Dolby Digital (dubbing)
ISBN: 5906619082411