Teletubisie – Muzyczny plac zabaw

Doskonały pomysł na wspólne spędzanie czasu i doskonałą zabawę z Teletubisiami, tym bardziej, że muzyka przez cały czas towarzyszy małym bohaterom.


Muzyczny Plac Zabaw to zaproszenie najmłodszych widzów do wspólnej zabawy. Będzie w nim dużo śpiewania, tańca i doskonałej zabawy, którą uwielbiają nasi mali pluszowi bohaterowie. Tańczyć można przecież wszędzie: w przedszkolu i na placu zabaw. Ale najbardziej odpowiednim do tego miejscem i czasem jest przecież każde przyjęcie urodzinowe – nie mogło go również zabraknąć w tym odcinku.
Teletubisie grają i tańczą, doskonale się przy tym bawiąc. Przewracają się radośnie i wybuchają śmiechem, kiedy jako instrumentów używa się miseczek od Teletubisiowego kremu. Tak! Tak! – okazuje się, że miseczki do tubisiowego kremu świetnie nadają się do bębnienia!

Filmowe wstawki – które zapewne znacie już z całej serii – pokazują różne inspirujące i kreatywne zabawy, które sprawiają dzieciom radość. Niezwykle interesującym okazuje się być odcinek przedstawiający grupę dzieci, które w swoim przedszkolu tańczą niesamowity taniec „taniec bum bum”.

Gatunek: Animowany, Familijny
Nośnik: płyta DVD z dubbingiem
Wydawca: BestFilm
Dźwięk: Polski 2.0 Dolby Digital (dubbing)
ISBN: 5906618093647