Teletubisie – Ach co za piękny świat!

Kolejna odsłona z serii Teletubisiów. Tym razem nasi bohaterowie podejmują wyzwanie w tworzeniu obrazów i przygotowaniu kulinarnych przysmaków.


Teletubisie jak zwykle śpiewają i tańczą, zachęcając dzieci przed telewizorem do wspólnej zabawy. Obejrzyjcie odcinek, w którym nasi kolorowi bohaterowie zapraszają do wspólnego tworzenia wspaniałych obrazów. Materiałem do tworzenia tych fascynujących dzieł sztuki są kolorowe kwiaty. Okazuje się, że komponowanie obrazów z kwiatów może być świetną zabawą nie tylko dla dzieci, ale również dla ich rodziców.
Nasi mali bohaterowie wraz z dziećmi będą sprawdzać również swoje siły podczas przygotowywania deseru. W odcinku nie zabraknie też pomysłów na kreatywne zabawy i wesołe tańce.
Inspiracja do zabawy
Ten odcinek z pewnością stanie się prawdziwą kopalnią inspiracji zarówno dla dzieci, jak również ich rodziców czy opiekunów. Połączenie zabawy, nauki i poznawania świata z pewnością stanowi o dużej wartości bajki w kontekście edukacyjnym.
„Ach, co za piękny świat“ to odcinek serii, który pokazuje, jak za pomocą prostych zabiegów można odkrywać otaczający nas świat, a wiele ciekawych pomysłów pokazanych w tym odcinku można zaadaptować do wspólnej zabawy z dziećmi. Oglądajcie, podpatrujcie i wcielajcie w życie razem z Teletubisiami!

 

Gatunek: Animowany, Familijny
Nośnik: płyta DVD z dubbingiem
Wydawca: BestFilm
Dźwięk: Polski 2.0 Dolby Digital (dubbing)
ISBN: 5906619085047