– Hej, to ja Laa-Laa! Mam żółte futerko i zakręconą antenkę.

Lubię śpiewać i tańczyć, i jestem wciąż wesoła! Najbardziej lubię kręcić się dookoła i podrzucać do góry swoją piłeczkę!

żółty stworek z antenkąZagracie ze mną w piłkę? To właśnie ona – pomarańczowa gumowa piłeczka jest moją ulubioną zabawką!

A Ty – lubisz grać w piłkę?

Laa-Laa – średnia teletubisiowa dziewczynka grana jest w oryginalnej wersji przez Nikky Smedley, a w nowej serii przez Rebeccę Hyland. W polskim dubbingu głosu Laa-laa’i udziela Ewa Serwa. Według twórców serialu Laa-Laa otrzymała kolor skóry mający utożsamiać bohaterkę z ludnością Indii. Laa-laa uwielbia obserwować hasające zajączki w Tubisiolandii.

Uwielbia tańczyć a jej stopy same zaczynają wirować. Ma żółtą skórę, a jej antenka przypomina kształtem kręcony bumerang, co dodaje jej jeszcze więcej energii podczas zabawy. Laa-Laa zawsze ma przy sobie pomarańczową piłeczkę, z którą często bawi się na wielkiej łące. Lubi śpiewać, a jej melodyjny głos rozbrzmiewa echem po Teletubisiowej Krainie.

Jest bardzo towarzyska i zawsze gotowa do pomocy innym Teletubisiom, czy to podczas zabawy w chowanego, czy też podczas przygotowywania teletubisiowych tostów. Laa-Laa ceni sobie przyjaźń i uwielbia spędzać czas z Tinkim Winkim, Dipsy i Po, a razem tworzą niesamowity zespół pełen zabawy i śmiechu. Laa-Laa jest też bardzo ciekawska i zawsze chętna do poznawania nowych rzeczy, dzięki czemu dzieci uczą się razem z nią o świecie w prosty i zabawny sposób. Jej uroczy śmiech i pozytywne nastawienie do życia sprawiają, że jest ulubienicą wielu małych fanów Teletubisiów!

Nasi czytelnicy o Laa-Lii:

Anna, mama 3,5-letniego Tomka: „Tomek uwielbia teletubisie, a w szczególności Laa-lee. Bajka pochłania go bez reszty. Podobnie jak jego ulubiona bohaterka uwielbia grać w piłkę z tatą”

Zosia, 5 lat: „Lala jest moją ulubioną teletubiśką. Podoba mi się jej żółty kombinezonik i ta fajna mała piłeczka”