Uwaga, uwaga, czy wiecie, że to nie jest wcale taki zwykły odkurzacz? To oczywiście odkurzacz Noo-Noo, który jest najlepszym przyjacielem teletubisiów.

Kto to taki, Ten Noo-Noo?

No więc, odkurzacz z Teletubisów nazywa się Noo-Noo. To nie jest zwykły odkurzacz, to odkurzacz z duszą! Noo-Noo jest bardzo mądry, a nawet świadomy. Jego praca to nie tylko odkurzanie, ale także opieka nad naszymi kolorowymi przyjaciółmi Teletubisami.


wesoły odkurzacz

Teletubisie go uwielbiają, ponieważ…

– ma oczy

– ma trąbkę

– jest niebieski

Jest właściwie jak członek teletubisiowej rodziny. Pełni funkcję opiekuna Teletubisiów i zarazem ich pupila.

Odkurzarz Noo-Noo – kolejna postać w

serialu, której głosu w oryginalnej serii użycza Mark Dean.

Noo-noo (obsługiwany przez Mark Dean w oryginalnej serii) jest sumiennym odkurzaczem, który działa zarówno jako strażnik i gospodyni Teletubisiów. Rzadko wychodzi poza Tubbytronic Superdome , pozostaje wewnątrz i stale sprząta ze swoim przylgowatym nosem.  Komunikuje się poprzez serię slurping (siorbanie) i ssące odgłosy.

Wszystko z Noo-Noo

Noo-Noo to nasza tajna broń, jeśli chodzi o utrzymanie Tubbytronic Superdome w czystości. Ciągle pracuje, aby było czysto i schludnie, a jego przyssawkowy nos to narzędzie do czyszczenia numer jeden! Odkurza wszędzie, gdzie jest potrzebny, a kiedy skończy, można usłyszeć odgłosy siorbania i ssania, co oznacza, że jest gotowy do dalszej pracy.

Niegrzeczny Noo-Noo

Jednak czasami Noo-Noo zachowuje się trochę niegrzecznie. Zdarza mu się zassać rzeczy, których nie powinien, jak tosty czy koce! Wtedy Teletubisie muszą ruszyć w pościg za nim, żeby odzyskać swoje rzeczy. Dlatego czasami nazywają go „Niegrzecznym Noo-Noo”. Ale tak naprawdę, to on zawsze dba o ich dom.

Kolorowa Przemiana

A co ciekawe, w różnych seriach Teletubisów Noo-Noo zmieniał kolory. Był niebieski w oryginalnej serii, ale w najnowszej miał pomarańczowe, różowe i żółte paski. Wyglądał jeszcze bardziej kolorowo!

Tak więc, Noo-Noo to nie tylko odkurzacz. To nasz przyjaciel, który zawsze dba o porządek i pomaga Teletubisom. I choć czasem robi psikusy, to wszyscy kochają go za jego wierną opiekę i przyjaźń.

noo noo szalony odkurzacz