Zabawy z teletubisiami – płyta DVD

Uwielbiane przez dzieci Teletubisie za pomocą kreatywnych zabaw rozbudzają w małym dziecku zainteresowanie muzyką, tańcem oraz zabawami plastycznymi.


Płyta zawiera dwa odcinki Teletubisiów „Jeszcze, jeszcze” oraz „Niegrzeczny Noo, Noo”. Pełne przygód filmy dostarczą maluchom mnóstwo sporą dawkę dobrej, mądrej i kreatywnej zabawy.

Teletubisie „Jeszcze, jeszcze!”
Dzieci wraz z bohaterami serii będą uczestniczyły w wielu ciekawych i twórczych zadaniach. W tym odcinku zajmą się kreatywnymi zabawami oraz lepieniem z plasteliny. Ulubienica maluchów, Dipsy zaprezentuje swój ulubiony taniec „Jeszcze, jeszcze!”. Dzieci wybiorą się też do zoo, w którym wraz z bohaterami programu będą uczestniczyły w karmieniu owieczek.

„Niegrzeczny Noo, Noo”
Podczas wielu zabaw, jakie możemy oglądać w każdym odcinku, Teletubisie robią bardzo dużo bałaganu. Z pomocą zawsze przychodzi im odkurzacz Noo-Noo, który dzielnie i systematycznie porządkuje teletubisiowy bałagan. Dzieci uwielbiają odkurzacz Noo-Noo.
Bywa jednak, że i on miewa okresy buntu i nie zawsze jest grzeczny. Na szczęście Teletubisie potrafią znaleźć rozwiązanie wielu problemów. Rozwiązywanie tych problemów w przyjacielski, prosty i pouczający sposób wykształca w najmłodszych widzach odpowiednie wzorce zachowań.

Gatunek: Animowany, Familijny
Nośnik: 2 płyty DVD z dubbingiem
Wydawca: BestFilm
Dźwięk: Polski 2.0 Dolby Digital (dubbing)
ISBN: 5906619091154