Teletubisie: Urodziny+Best of

Przyjęcie urodzinowe z okazji 10 urodzin Teletubisiów. Jest to wydanie specjalne, wydane z okazji 10-lecia serii.


Specjalne dwupłytowe wydanie, na którym wraz z Teletubisiami możecie obchodzić ich dziesiąte urodziny. Urodziny w Teletubisiolandii to nie lada wydarzenie, tym bardziej, że z tej okazji ukazało się specjalne wydanie serii.
Na drugiej płycie DVD, która wchodzi w skład wydania, zostały zamieszczone najlepsze odcinki, wybrane przez mamy z dziećmi specjalnie z okazji obchodów 10-lecia Teletubisiów, na podstawie magazynu Mother & Babys. Płyta zawiera 10 najlepszych według czytelników magazynu odcinków i części serii takich jak: stepowanie misia, parada zwierząt, sprzątanie Tubisiowego kremu, lew i miś, ćwierkanie małej Bo, śpiewak w różowym domku, ulubione rzeczy, magiczne drzewo, osiem chmur i trzy statki.
Na płycie znajduje się też kilka epizodów, takich jak turlanie, zabawa z kolorami, niegrzeczna pszczółka, irlandzki taniec, zabawki Kasi, historia o cyferce 8, stepująca Laretta czy zabawy na deszczu.
Podobnie jak we wszystkich odcinkach serii także i ten pełen jest wygłupów, turlania, śpiewu, tańczenia i radosnych zabaw kolorowych stworków. Czyli tego, co wszystkie maluchy uwielbiają najbardziej! Nie przegapcie „Teletubisie: urodziny+Best of“!

Gatunek: Animowany, Familijny
Nośnik: 2 płyty DVD z dubbingiem
Wydawca: BestFilm
Dźwięk: Polski 2.0 Dolby Digital (dubbing)
ISBN: 5906619091635